Jdi na obsah Jdi na menu
 


Křtiny v Poustevně

31. 7. 2009

V neděli 5. července při mši svaté byla pokřtěna malá Anežka Leksová. Byla to radostná slavnost nejen pro Anežčiny rodiče a příbuzné, ale i pro všechny přítomné farníky, kteří nebyli pouze poustevenští, ale také z Vilémova a Velkého Šenova. Členové Vilémovského sboru přijeli zazpívat k této zvlášť milé příležitosti. Anežka byla velmi hodná a tichá. Na této mši svaté bylo přítomno na Poustevnu nezvykle mnoho dětí, protože rodina Anežčiny kmotry měla sebou své tři děti. Dále jsme měli dva dětské a jednoho dospělého ministranta. Pater Kotisz celebroval mši svatou se křtem velmi jemně a citlivě. Bezprostředně po křtu zazněla píseň Mezi hvězdami Tvoje jméno zapsal si Pán. Po skončení mše svaté jsme všichni rádi ochutnali velmi dobré pohoštění.

 
 

 


Kontakt

ŘÍMSKOKATOLICKÁ FARNOST

Lobendavská 112
407 82 Dolní Poustevna

+420 731 402 565

farnostpoustevna@volny.cz


Nezapomeňte si přečíst
Statistiky

Online: 2
Celkem: 182377
Měsíc: 1638
Den: 64