Jdi na obsah Jdi na menu
 


První svaté přijímání ve Vilémově

12. 7. 2009

Rodina Martinky Funtíkové se rozhodla mít slavnost prvního svatého přijímání, ač bydlí v Poustevně, ve vilémovském kostelíku. Vilémovští byli velice potěšeni, neboť první svaté přijímání už ve zdejším kostele nebylo celá leta. Rodina a přátelé Martinky zaplnili takřka celý kostelík. Pater Kotisz sloužil mši svatou společně se dvěma kněžími z Polska, kteří byli u něj na návštěvě. Tím byla mše svatá ještě slavnostnější. Maminka Martinky pamatovala na výborné pohoštění po mši svaté. Všichni Martince ze srdce blahopřejeme ke svátosti prvního svatého přijímání.

Fotografie můžete vidět ve fotogalerii.

 
 

 


Kontakt

ŘÍMSKOKATOLICKÁ FARNOST

Lobendavská 112
407 82 Dolní Poustevna

+420 731 402 565

farnostpoustevna@volny.cz


Nezapomeňte si přečíst
Statistiky

Online: 1
Celkem: 182376
Měsíc: 1637
Den: 63