Jdi na obsah Jdi na menu
 


Vilémovská pouť 2014

21. 8. 2014

Letos se i náš malý kostel nad dvaačtyřiceti schody dočkal a hostil otec biskupa. Tento rok si už dal otec biskup pozor na hodiny a přijel, když bylo slunce na té správné straně oblohy. Nedělní poutní mše se velmi vydařila, stejně jako všechny ostatní. Spousta různých věřících a celá řada kněží se letos při oktávu podívala k nám do kostela. My jsme za to opravdu velmi rádi a doufáme, že se to tu všem líbilo. 

Ještě bych chtěla poděkovat dobrodincům, kteří se týden před poutí sešli a na ten malý počet úžasně náš kostelík uklidili, naleštili a také odplevelili prostranství před kostelem a schody. 

Tak zase za rok!

 

BP

 
 

 


Kontakt

ŘÍMSKOKATOLICKÁ FARNOST

Lobendavská 112
407 82 Dolní Poustevna

+420 731 402 565

farnostpoustevna@volny.cz


Nezapomeňte si přečíst
Statistiky

Online: 2
Celkem: 182377
Měsíc: 1638
Den: 64