Jdi na obsah Jdi na menu
 


Slovo na tento týden

 

Nemohu milovat duší, která je poskvrněna hříchem, ale když lituje, má štědrost k ní je beze hranic. Mé milosrdenství jí objímá a ospravedlňuje. Stíhám svým milosrdenstvím hříšníky na všech jejich cestách a mé Srdce se raduje, když se oni ke mně vracejí. Zapomínám na hořkosti, kterými sytili mé Srdce a raduji se s jejích návratu. Řekni hříšníkům, že žádný mé ruce neunikne. Prchají–li před mým milosrdným Srdcem, upadnou do mých spravedlivých rukou. Řekni hříšníkům, že na něj stále čekám, naslouchám úderům jejich srdce, kdy bude bít pro mě. Napiš, že k nim hovořím skrze výčitky svědomí, skrze neúspěchy a utrpení, skrze bouře a blesky, promlouvám skrze hlas církve, a pokud zmaří všechny mé milosti, začínám se na ně hněvat, ponechávaje je samým sobě a dávaje jim to, po čem touží.    

(Deníček s. Faustiny.1728)

 
 

 


Kontakt

ŘÍMSKOKATOLICKÁ FARNOST

Lobendavská 112
407 82 Dolní Poustevna

+420 731 402 565

farnostpoustevna@volny.cz


Nezapomeňte si přečíst
Statistiky

Online: 3
Celkem: 173998
Měsíc: 2031
Den: 66